S11E1 - Nieuwjaarsreceptie
None
Jan. 4, 2004, midnight
S11E2 - Kleur
Om indruk te maken op mijnheer Harmsen koopt Jaap een kleuren-TV voor hem. Het geld leent hij bij de bank.
Jan. 11, 2004, midnight
S11E3 - JK '69
De kegelclub organiseert een politiek café. Spreker is Jaap Kooiman: oprichter van JK '69.
Jan. 18, 2004, midnight
S11E4 - Josine
Simon voert samen met Josine van Dalsum een modern toneelstuk op bij de kegelclub. Adri gaat van de kunstacademie hij de nieuwe directeur niet progressief genoeg vindt.
Jan. 25, 2004, midnight
S11E5 - Carnaval
Simon organiseert carnaval in de riool. Met hulp van zijn nieuwe Antilliaanse vriendin wordt het swingender.
Feb. 1, 2004, midnight
S11E6 - De vuilniszak
Paco organiseert een demonstratie tegen het bewind van Franco. Jaap en Hopjes protesteren tegen de vuilniszak.
Feb. 8, 2004, midnight
S11E7 - Bed-In
Jaap en Simon gaan naar het Hilton hotel in Amsterdam om John Lennon en Yoko Ono te interviewen tijdens hun bed-in.
Feb. 15, 2004, midnight
S11E8 - Eenzaam
Jaap voelt zich eenzaam als Simon met Adri naar een tentoonstelling in Duitsland is. Adri maakt een schilderij van een nasiblikje voor de moeder van Nel.
Feb. 22, 2004, midnight
S11E9 - Sensitivity training
Om de teamgeest binnen de kegelclub te verbeteren geeft Simon een sensitivitytraining.
Feb. 29, 2004, midnight
S11E10 - Vakantie
Simon interviewt mijnheer Harmsen over de maanlanding. Jaap verdiept zich nu in het soefisme en mag in plaats van Moeder naar Drenthe voor een bijeenkomst van de soefiebeweging.
March 7, 2004, midnight